Dragi učenici i roditelji,

dobrodošli na stranicu predmetne nastave. Ovdje možete

• vidjeti što sve radimo tijekom nastavne godine,
  • pronaći najbitnije informacije i obavijesti,
  • istražiti korisne materijale za učenje i ponavljanje,
  • odigrati edukativne igre.

Predstavljanje slikovnice Vitezovi Proljetne livade

Autor: Administrator , 12. 4. 2019.

Prvi razredi OŠ Petra Zrinskog sa svojim su učiteljicama Evom Katičić-Jularić, Anom Drakulić i Lidijom Čavka 11. travnja 2019. sudjelovali u predstavljanju slikovnice Vitezovi Proljetne livade u čijem su stvaranju svojim tekstovima pomogli i naši učenici, polaznici Literarne skupine te njihovi suradnici, učenici nižih razreda. Prvašićima je slikovnicu predstavio gospodin Gorkić Taradi, predsjednik udruge Mlada pera iz Čakovca koji je i idejni začetnik projekta Vitezovi Proljetne livade.
Svi učenici koji su sudjelovali na predstavljanju dobili su svoj primjerak slikovnice, a autorima pisanih radova (Petru Dragiji, Grigoru i Marku Vučevcu, Mariji i Andriji Zubaku, Lari Čabraji Rukavina, Enei Kulenović Gudan, Dorotei Stjepčević, Anti Aliću i T. D.) predane su nagrade za sudjelovanje u projektu. Učenici Luka Taslak (6. A) i Petar Taslak (4. B) nagrađeni su Brončanim perom za priču Slomljeno krilce vrapčića Richarda
Zahvaljujemo knjižničarki Raheli Frelih, učiteljici Likovne kulture Jurani Linarić-Mihalić i učiteljicama nižih razreda Sanji Miklec, Vlasti Berger i Ivani Bukmir na suradnji.
Posebno zahvaljujemo ravnateljici škole Mirjani Jermol jer je omogućila da se ovaj događaj održi u našoj školi.
Polaznici i voditeljica Literarne skupine

Fotografije s predstavljanja slikovnice i poveznice na vijesti o predstavljanju slikovnice pogledajte u nastavku, a slikovnicu možete preuzeti iz privitka.

Priloženi dokumenti:
slikovnica.pdf (4.26 MB)