Upisi u 1. razred OŠ Petra Zrinskog

Autor: Administrator , 26. 5. 2021.

Upisi će se održati 16.06.2021. na lokaciji OŠ kralja Tomislava, Nova cesta 92 za djecu koja su završila postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja zbog upisa u 1. razred - zaključno sa 15.06.2021. (pregled u školi i pregled kod školske liječnice).

Za sve roditelje djece koja su još uvijek u postupku, bilo da se radi o liječničkom pregledu, pregledu članova povjerenstva djelatnika škole ili je potrebno dostaviti dokumentaciju kako bi se donijelo Mišljenje programske i profesionalne podrške (za djecu sa teškoćama u razvoju), potpisati suglasnosti ili drugo -  bit će organizirani dodatni termini upisa u 1. razred u lipnju i srpnju.

Upis djece u 1. razred OŠ Petra Zrinskog realizirati će se prema odabranim terminima putem aplikacije Terminko prema koracima:
1. upisi u 1. razred osnovne škole (upisati ulicu prebivališta djeteta)
2. odabrati OŠ Petra Zrinskog za rezervaciju kliknuti ovdje
u padajućem izborniku odabrati usluge
3. upis djece u I. razred osnovne škole za OŠ Petra Zrinskog
4. popuniti tražene podatke
5. pogledati na osobni mail, potvrdu Termina i dokumente u privitku

Poveznica na Terminko: https://www.terminko.com/

Na sam upis je potrebno donijeti sljedeću (prethodno ispisanu) ispunjenu i vlastoručno potpisanu dokumentaciju od strane oba roditelja:
1. Upisnicu
2. Obrazac privole
3. Suglasnost strani jezik / vjeronauk
4. Punomoć o zastupanju u ime odsutnog roditelja
(U slučaju odsutnosti jednog od roditelja i nemogućnosti potpisivanja Suglasnosti, Privole ili Upisnice, molimo priložiti kopiju Punomoći.)

Obrasce koje je potrebno potpisati dobiti ćete kao privitak potvrdnog maila Terminka.
Molimo da pažljivo popunite sve potrebne rubrike.

Na upisu, pri predaji dokumentacije, ne moraju biti prisutna oba roditelja.
Preporuča se pridržavati epidemioloških preporuka.

Zajedno s vama, veselimo se upisu novih prvašića naše osnovne škole!

« Ožujak 2024 »